Вперше за часів Незалежності навколо Самбора ремонтують всі автошляхи! І це під час війни! ПОВНА ЗРАДА – все-одно говоритимуть наші вишиватники.

remont-dorogy  Всі ми вже давно звикли – що доріг у нас практично не було, були напрямки. Правда майже кожного року, на цих  напрямках проводили “показуху” – так званий ямковий ремонт, який розпочинали весною і десь так до жовтня ямки на дорогах залатували. Причому перед тим повирізавши поглиблення фрезою, щоб ніхто не посмів говорити що дороги не роблять, а ці вирізи в дорозі могли простояти півроку і більше (“все робилось для людей”, для “комфортної” їзди)… Якраз до першого снігу встигали закінчити. Наступного року – починалось все спочатку, по старому графіку.  І так кожного року.

  І тільки два роки тому, в державі насправді взялись за ремонт доріг. Самбірчани добре пам’ятають, що ще декілька років тому, мало хто наважувався нормальним автом поїхати в Ужгород нашого дорогою через Турку, переважно їхалося через Стрий. В Борислав напряму теж ніхто не ризикував їхати (крім якихось вар’ятів), бо дороги там теж не було, а ми всі їхали через Дрогобич. Далі перераховувати не будемо, – скажемо що це все лишні кілометри, і зайві витрати на пальне. Коли ж минулого року ОНУР, згідно державного замовлення, відремонтував нам дорогу зі Львова на Ужгород, багато самбірчан з приємністю відкривали для себе казкові гірські краєвиди Карпат. Та і на Львів тепер їдеш на одному диханні, – відпочиваючи за кермом.

  Хоча крім автодороги Львів – Ужгород, через наш Самбір ще проходять дороги Мостиська – Борислав, і Нижанковичі – Стрий, які до сьогодні теж залишались в край жахливому стані. Але крига скресла, і навіть під час війни, коли на оборону держави кожного дня йдуть мільйонні витрати, держава активно виділяє кошти на ремонт доріг!

   Так от, на ремонт 31-кілометрової ділянки дороги державного значення Мостиська – Самбір – Борислав виділяється 308,4 млн грн.   Декілька днів тому відбувся аукціон з вибору підрядники ремонту зі стартовою ціною 320 млн грн, на який зареєструвалися троє учасників. Служба автомобільних доріг у Львівській області відхилила пропозицію ПП «Полтавабудцентр» через недоліки у документації, в аукціоні змагалися ТОВ «Автомагістраль-Південь» та ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Остаточна пропозиція компанії «Онур» виявилася на 100 тис. грн дешевшою. Замовник визначив компанію переможцем і має намір підписати угоду про виконання робіт.

  Нагадаємо, компанія «Онур» отримала замовлення і на ремонт 30-кілометрової ділянки дороги Т-14-18 Нижанковичі-Стрий між містами Дрогобич та Самбір. Ще 19 березня тут розпочали ремонтні роботи  на ділянці Дрогобич-Самбір. «Ремонтні роботи здійснюються на ділянці від с. Лішня у напрямку до Самбора», – сказав в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.

  Наразі спеціалістами вже проведено роботи із профілювання дороги, влаштування кюветів, та планування узбіч. З 11 квітня, розпочалось влаштувування основи щебенево-піщаної суміші. У межах ремонтних робіт планується влаштування основи щебенево-піщаної суміші, вирівнювання цього шару та влаштування верхнього шару з асфальтобетону.

  Надіємось що до кінця 2018 року Самбір отримає чудові дороги, яких не будували за мирних 25-років Незалежності України. І нашим зрадофілам вже якось треба подивитись тверезо, і перестати повторювати московські мантри – все зле, нас зливають… Їхня мета посіяти зневіру в державі, розбрат між українцями, – щоб їм легше було з нами воювати. Але не піддаваймося на підступні плани ворога!

, , ,

1 коммент.

  1.  
    Микола

    Ми галичани завжди незадоволені собою

Залишити коментар

Коментування закрито.