Вони свідомо йшли на смерть, за нас з вами, за наше мирне небо, за нашу Україну, за те, щоб нас знову не повернули в концтабір, під назвою роіся.

Nebesna-sotnya-2014-03-18-20-630

Клікніть щоб збільшити на повний екран

  Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

  Їх назвали Небесною сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. За цю самопожертву українці їх канонізували – за велінням серця долучили до сонму Небесного воїнства на чолі з архистратигом Михаїлом, аби захищали країну від лиха, пильнували й оберігали її з небес…

  Вони не були героями. Вони були звичайними людьми. І в останню мить віддали нам найдорожче – своє життя. За нас віддали. Аби ми жили. Долюбили за них, пісень за них доспівали.

  Багато років наша Україна не знала таких слів як АТО, бойовики, передова, бліндаж. Але на превеликий жаль, війна не обійшла нашу державу. І слова “Слава Україні” – “Героям слава!” тепер набули нового змісту.

 І тепер ми просто не маємо права втратити те, за що вони загинули! Ми бачимо як зараз багато кандидатів в президенти зареєструвалось, і тільки дурень не розуміє, – що це технологія через вигідного маскві президента, затягти Україну назад в мордор. Тому будьмо мудрими, пильними, і нехай Господь дасть нам мудрості правильно і достойно проголосувати на виборах Президента України!

Залишити коментар

Коментування закрито.