Вітаємо з святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України і Днем українського козацтва!

pokrova1Милості та заступництва Діви Марії всій нашій Україні!!!

   Сьогодні крім цих двох свят ми, українці, ще святкуємо день створення Української Повстанської Армії, і день українського козацтва. Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

  Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська запорозького та всього українського люду.

  І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.

  Аби на нас зійшла Благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням один до одного.

  Сердечно бажаємо всім вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні.

  Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

  Споконвіку ми збирали врожай, вишивали рушники і співали: “Покрівонько-Покрівонько, покрий мою голівоньку…” 
   Дівчата чекали заручин і сватів, діставали із скрині коралі і святкову плахту, червоніли, знімали з волосся дівочі квітки і стрічки, а в’язали голову жіночою хусткою. Жінки хрестили своїх чоловіків у дорогу, напували коня, а потім чекали коханих із війни. Козаки гострили шаблі, долали Дніпрові пороги, обирали на Покрову нового гетьмана.

 Минули сотні років. Ми співаємо: “Вже вечер вечоріє, повстанське серце б’є, а лента за лентою набої подає”. Ми плачемо з тими, хто пов’язав голову чорною жалобною хусткою, так і не вдягнувши білої весільної. Наші дівчата обіцяють народити тим, хто повернувся, цілу футбольну команду синів і скільки завгодно донечок.

  Ми знову хрестимо своїх чоловіків і синів у далеку небезпечну дорогу, чекаємо, коли вони повернуться з війни, хочемо почути їхнє дихання, їхні знайомі, рідні кроки. Ми молимося Богородиці, просимо захисту, і вона накриває їх своїм Покровом.
  Просимо щоб і нас усіх, українців, Пресвята Богородиця накрила своїм Покровом і тим захистила від ворога, від ворожої брехні, пропаганди, яка через “наші” ЗМІ, брехливих політиків-запроданців лізе у наші голови.


МИРУ НАМ, ЗЛАГОДИ І ГОСПОДНЬОЇ БЛАГОДАТІ!!!

pokrova4

Залишити коментар

Коментування закрито.