Вітаємо самбірчан з Трійцею! Нагадуємо сьогодні о 11:30 Архиєрейська Літургія за участі Папського нунція Клавдіо Гуджеротті в Прокатедральному Соборі Покрови.

Triytsa-2018

  Нагадуємо самбірчанам, сьогодні 27 травня в неділю, в нашому Самборі, в Прокатедральному Соборі Пресвятої Богородиці, відбудеться Архиєрейська Літургія, за участі Високопреосвященного Папського нунція Клавдіо Гуджеротті, початок о 11:30, в рамках святкування 25-ліття Самбірсько-Дрогобицькій єпархії.

  14 січня 2018р. декретом владики Ярослава, єпископа Самбірсько-Дрогобицького, відбулось проголошення Ювілейного року з нагоди 25-ліття Самбірсько-Дрогобицькій єпархії. Ювілейний рік триватиме з 14 січня 2018 року Божого по 13 січня 2019 року Божого.

 У декреті єпископа говориться, що Самбірсько-Дрогобицька єпархія як одна зі спадкоємиць давньої єпископської кафедри Київської Церкви була створена 12 липня 1993 року Божого грамотою світлої пам’яті Блаженнішого Мирослава Івана Любачівського, Глави УГКЦ.

 У своєму посланні з нагоди Ювілейного року, яке отримає кожна родина єпархії, владика Ярослав зауважує, що у 2018 році єпархія згадуватиме ще кілька пам’ятних дат: 1030-річчя Свято-Володимирового Хрещення Русі-України та п’яті роковини від смерті першого єпископа Самбірсько-Дрогобицької єпархії – владики Юліяна (Вороновського).

 Самбірсько-Дрогобицька єпархія, хоч і є відносно молодою, проте постала вона не на порожньому місці, а як спадкоємиця однієї з найдавніших єпископських катедр України – Перемишльсько-Самбірсько-Сяноцької.

Залишити коментар

Коментування закрито.