Відійшов у засвіти Іван Михайлів, багаторічний керівник Самбірської швейної фабрики. Вічная пам’ять і співчуття рідним!

Mykhailiv  На 73 році життя закінчив свій земний шлях, після хвороби багаторічний директор підприємства “Самбірська швейна фабрика” – Іван Михайлів.

Іван Петрович починав свій трудовий шлях на цьому підприємстві від майстра дільниці. Пройшовши таким чином весь трудовий шлях до керівника підприємства – він знав ледь не кожну деталь, кожну дрібницю виробничого процесу. Зауважимо, що Самбірська швейна фабрика – єдине підприємство на Самбірщині, яке зберегло свої виробничі потужності на рівні колишнього Союзу – і заслуга в цьому саме Івана Петровича Михайліва, більше таких на Самбірщині, які працюють на повну колишню потужність немає. А працююче на повні потужності підприємство – це і робота для декількох сотень самбірчан, і податки в міську казну. До речі саме Самбірська швейна фабрика є одним з найбільших платників податків в міську казну м.Самбора.

Як говорив колись митрополит Андрей Шептицький:

«Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!» –


саме таким і був Іван Петрович Михайлів. Попри свої значні трудові успіхи, організаторські здібності, заслуги завжди був скромним і не вихвалявся в місцевій пресі своїми досягненнями, а наполегливо і невтомно працював і розвивав підприємство. До нього треба було напрошуватись взяти інтерв’ю.

  Так як в Україні не було великого попиту на спецодяг, бо промисловість України всі ці роки не в найкращому стані, Іван Петрович і колектив підприємства вийшли на європейський ринок, знайшли замовників своєї продукції і успішно працювали, причому задовільняючи якості вимогливих європейських споживачів.

  Іван Петрович був вимогливим керівником, але в той самий час добрим, чуйним і справедливим, завжди радий прийти на допомогу в потребі, в чому не раз могли переконатись багато працівників підприємства, його знайомі і друзі. Користувався великою повагою як в колективі, так і серед керівників підприємств міста Самбора і самбірчан.

 Саме такі керівники як Іван Петрович Михайлів найбільше роблять для розвитку міста, адже місто тримається на робочих місцях і податках, які сплачують підприємства.

  Нехай добрий, світлий спомин про Івана Михайліва назавжди залишиться у серцях рідних, колег, самбірчан, усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

 Поділяємо біль та горе рідних, близьких та колективу підприємства!

  Вічна і світла пам’ять!

Залишити коментар

Коментування закрито.