В Самборі знову сміттєва криза, – депутати продовжили дозвіл прийому “іногороднього” сміття ще на півроку. Самбірчани вийшли на віче…

smitya  Про проблему львівського сміття, яке везуть в Самбір вже роками, наш сайт писав неодноразово. Ще три роки тому: Дивно якось виходить-львівська мерія, на чолі з Садовим, таки перенесла кінцеву зупинку самбірських маршруток в кінець вул.Городоцької, а ми “в подяку” приймаємо їхнє сміття в Самборі…, пізніше знову: Наш Самбір замість туристичної, перетворюється на сміттєву “перлину”…, потім знову: До Самбора цими днями, тільки офіційно, завезуть 400 тон. львівського сміття… і т. д.

За цей довгий період часу вже можна було давно вирішити львівську сміттєву проблему. Але Самбір, та й інші міста, які приймають львівське сміття таким чином дають можливість Львову не спішити вирішувати свою проблему.

Ба навіть більше, Самбір просив маленьку послугу, за те що ми підставили своє плече у важку хвилину для Львова, коли Львів був завалений власними відходами а ми прийняли їхнє сміття, – ми просили повернути кінцеву зупинку самбірських маршруток на залізничний вокзал, як це було донедавна, а не на цю “автостанцію” “Західна” – в лапках, бо автостанцією назвати колишню комірчину вахтера, язик не повертається. Про цю нашу просьбу говорили навіть столичні телеканали, але обіцянка-цянка, а дурному радість. Львів кінцеву зупинку не повернув, хоч Самбір сміття продовжував справно приймати роками…

espreso_smittya_zupynka

Телеканал Еспресо.TV про те що Самбір погодився приймати львівське сміття взамін на повернення автобусної зупинки на зал. вокзал.

  До сьогодні проблема не вирішена. І от 5 лютого цього, 2019 року, самбірські депутати більшістю голосів ще на півроку продовжили дозвіл на ввезення сміття на самбірський полігон. Сторінка “Самбір” у Фейсбуці подала копію протоколу поіменного голосування Самбірської міської ради за прийом ТПВ на Самбірський сміттєвий полігон, який ми тут теж подаємо:

protocol_golosuvannya_smitya2019  На сторінці Самбірської міської Ради  є рішення міської Ради №12. Про затвердження програми поточного та капітального ремонту комунальних доріг м. Самбора на 2019рік.  Де власне є великий перелік вулиць Самбора, які плануються відремонтувати в 2019 році. І кошти на ці ремонти планується залучити власне з надходження від приймання львівського сміття.

  В той же час, в інтернеті на сторінці у Фейсбуці Progress extreme group з’явилось відео жахливого росту по об’ємах самбірського полігону з 2017 року по 2019 рік. Дивлячись це відео розумієш, – якщо такими темпами в Самбір будуть і надалі завозити сміття – екологічної катастрофи не минути.

14 лютого на пл.Ринок відбулось народне віче. Вела віче п.Аделя Левкович, і вона виклала відеозапис віче на youtube:

19 лютого активісти знову кличуть самбірчан на віче “Стоп сміттю”.

Залишити коментар

Коментування закрито.