В Самборі ввели в експлуатацію сміттєсортувальну станцію.

 smittiesort_stancia  Самбір отримав сучасну сміттєсортувальну лінію, відкриття якої відбулося сьогодні, 4 липня, на полігоні твердих побутових відходів.
  За кошти з державного резервного фонду, виділені минулого року закуплено три сортувальні лінії, одна з яких встановлена на Самбірському полігоні.
  Працівники СКП «Об’єднане» підготували бетонну площадку під лінію, що дасть можливість максимально відсортовувати сміття, харчові відходи складуватимуть під відповідним шаром, зменшуватимуть вплив на довкілля.
  «Ціна сортувальної лінії становить 5 млн. 473 тис. гривень. Самбірський полігон допомагає місту Львову приймати сміття. Міський голова Юрій Гамар одним із перших відгукнувся на наше прохання про допомогу. Львівська обласна державна адміністрація дотрималась своїх обіцянок і сьогодні відкриваємо сортувальну лінію. Я переконаний, що вона працюватиме на благо цього регіону», – зазначив під час відкриття директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації Назарій Романчук.

  За словами Назарія Романчука, сміттєсортувальні лінії дають можливість зменшити об’єм сміття, що захоронюватимуть на полігонах майже на 30%. А також покращити екологічну ситуацію на полігоні. Продуктивність лінії для сортування відходів становить 15 т/год. Тут відсортовуватимуть пластик, скло, метал і папір.

smittiesort_stancia2
  На лінії працюватимуть 8 осіб, які ще пройдуть відповідні навчання. У процесі сортування відбирають сміття, яке можна використати як вторсировину, пізніше відібране скидають у спеціальні баки під сортувальною лінією. Решту відходів пересипають і захоронюють на полігоні.smittiesort_stancia1
  У свою чергу міський голова Юрій Гамар зазначив, що: «У питанні вивозу львівського сміття було чимало проблем, опонентів, адже це політика, але ми робили свою роботу. І на сьогодні завдяки тісній співпраці з ЛОДА нам вдалося відкрити таку сортувальну лінію, про яку раніше такі маленькі міста, як Самбір, могли лишень мріяти».

smittiesort_stancia3

                                                       За матеріалами  Самбірської міської Ради.

,

Залишити коментар

Коментування закрито.