В Самборі б@дло-водій насміхався з вдови загиблого Героя за Україну. Давайте громадою дотиснемо керівника АТП, на звільнення цього горе-водія! Щоб іншим не повадно було!

Doroshenko-ATPUP: Надійшла інформація що цього горе-водія звільнено!
Дуже боляче читати наступні рядки, написані крізь сльози вдовою загиблого Героя за Україну, нашого земляка, Володимира Дорошенка. Спочатку такі повідомлення, про неповагу водіїв-маршруток до наших Героїв з’являлись часто зі Сходу України. Але ми собі пояснювали що це тільки там таке б@дло живе, яке не цінує подвигу наших Героїв. Але віднедавна тут, на Західній Україні, у нас на Самбірщині ходять такі нелюди, які можуть насміхатись, з хоч і не офіційних, але Героїв України, які віддали за Батьківщину найдорожче що мали – своє життя! І ще насміхатись при маленькому синові Героя. Це верх цинізму і нахабності!

 Тому, закликаємо всю свідому громаду Самбірщини, поставити перед керівником підприємства, де працює цей водій, питання руба –

  ЗВІЛЬНИТИ З РОБОТИ ЦЬОГО ГОРЕ-ВОДІЯ, З ВІДПОВІДНИМ ЗАПИСОМ У ТРУДОВІЙ КНИЖЦІ (а по народному – видати йому “вовчий” білет, щоб ніде і не взяли на роботу).

  І ОПРИЛЮДНИТИ КОПІЮ ЗАПИСУ В ТРУДОВІЙ КНИЖЦІ ЗВІЛЬНЕНОГО.

ЯКЩО КЕРІВНИК ПІДПРИЄМСТВА НЕ ЗВІЛЬНИТЬ ЦЬОГО ВОДІЯ, ТО БЕРЕ ВСЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ДІЇ СВОГО ВОДІЯ НА СЕБЕ, І ЗНАЧИТЬ МИ БУДЕМО ВВАЖАТИ ЩО ЦЕ ВІН, ОСОБИСТО, НАСМІХАВСЯ З ВДОВИ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ!


 Нагадаємо, що подібна ситуація була і у Львові, і там громадськість домоглась звільнення водія. До таких горе-водіїв тільки нульова толерантність!!!


Розповідає Ілона Дорошенко (її чоловік, Володимир, загинув 31 серпня 2014 року неподалік села Бердянське на Донеччині):
“Зайшла з сином в маршрутку на Львів (Самбір – Львів). Показую водієві посвідчення на безкоштовний проїзд і тут все почалося, як в страшному сні. Шофер мене звинувачував у всіх смертних гріхах. Мовляв, посвідчення не таке і невідомо де ще це мій чоловік загинув. І це все при моєму дворічному синові, який батька так і не побачив живим. Поруч з водієм сидів його товариш, то він ще теж підсміювався з мене. Ніби-то хочу їхати на халяву. Я таких знущань не витерпіла і заплатила”, – розповідає молода вдова. І додає, – “я ще по дорозі подзвонила в військкомат і перепитала, можливо, щось змінилося. Мені ж чітко відповіли, що це так водії “вимахуються”.

 Виходячи з маршрутки, жінка ще раз зробила зауваження водієві і почула нову порцію образ. Вже плачучи від болю, сфотографувала номер маршрутки. Через емоції вона не запам’ятала ім’я водія.

 Наступного дня подзвонив власник маршруту і просив вибачення за працівника-хама, давав гроші.

 “Я звісно не взяла, мені важливіше аби водій глянув в очі і попросив пробачення. Мені ж сказали, якщо сама прийду на вокзал, то може він і перепросить. Це взагалі знущання. Хіба мій чоловік заслужив таке ставлення? Чи я, яка зараз сама виховую дворічного сина?”, – крізь сльози говорить жінка.

Залишити коментар

Коментування закрито.