Гвинтокрили Самбірщини взяли участь у параді Незалежності в Києві. Вражаючий військовий парад нової армії, нової зброї і Слава Україні на весь світ! Може не все так погано в Україні як пишуть олігархічні ЗМІ і деякі політики?

parad2018 У Києві відбувся просто фантастичний військовий парад до Дня незалежності – “Марш нової армії” з нагоди 27-ї річниці Незалежності України. Ще 4 роки тому ми не могли і мріяти про таке! Нова техніка, американські Javelin, авіація, капелани та жінки-військовослужбовці – найяскравіші моменти.

 Його готували 4,5  тисячі військовослужбовців. Всього Хрещатиком пройшлися 24 парадні розрахунки, які представляли підрозділи ЗСУ, НГУ, ДПСУ, СБУ та інших формувань, що виконують завдання з охорони та оборони України.

Що нового з виробленого в Україні ми побачили. Перш за все відзначимо нову САУ «Богдана» на шасі автомобіля КрАЗ-6322 (6х6). ЇЇ відмінна риса – знаряддя калібру 155 мм (стандарту НАТО), а також дворядна бронекабіна для членів екіпажу.
Друга сенсаційна новинка – український оперативно-тактичний ракетний комплекс «Грім-2», побудований на оригінальному 5-осном шасі. Він розроблений КБ «Південне» і має діапазон дальності – 300 – 500 км.
Третій в цьому списку новий ракетний комплекс «Вільха» на шасі МАЗ-7310, який є розвитком РСЗВ «Смерч». І ще багато іншого.

Цьогоріч на параді вперше українські військові привіталися гаслом “Слава Україні! – Героям слава”.

  І одразу реакція на це в Москві :)

Розпочався парад, як і годиться, з молитви “Отче Наш”, яку прочитали капелани ЗСУ. Переглянути цей момент можна на відеозапису параду в кінці статті з 18:00 хвилини.

parad-kapelany2018

 Також вперше окремим розрахунком пройшлися жінки-військовослужбовці:

Також вперше на військовому параді була відсутня оця радянська військова зашореність, а панувала людяність, доброта і любов. От як після параду курсанти військового вишу вітали дівчат жіночого батальйону:

  Вперше так масштабно на військового параді були представлені  18 колон країн-партнерів як членів НАТО так і просто сусідніх країн:

  Виступ Президента П.Порошенка теж стає зброєю, адже в кожному своєму виступі він наших східних сусідів завжди старається згадати з їдким сарказмом, і завжди пропонує щось нове, таке вкрай необхідне Україні – як от цього разу конституційно закріплене прагнення України стати членом НАТО і долучитись до ЄС.

Окрім понад 4,5 тисячі військовослужбовців, участь у заході взяли також 250 одиниць військової техніки.
ВИ ПЕРЕГЛЯНЬТЕ СВІТЛИНИ НОВОЇ ВІЙСЬКОВОЇ ТЕХНІКИ, ЯКА ПРОЇЖДЖАЛА ХРЕЩАТИКОМ, ВИГОТОВЛЕНОЇ НА УКРАЇНСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ, ЗА ОСТАННІ  4 РОКИ, – РОКИ ВІЙНИ! АЖ ДУХ ЗАХОПЛЮЄ!!! І це не все що є з нових розробок…

parad-dozor-2018

parad-kozak-2018
parad-akacia-2018

parad-gvozdyka2018

parad-bohdana2018

parad-kp-2018

parad-obolon-2018

parad-pologennya-2018

parad-verba2018

parad-vilxa-2018

parad-s300b-2018

parad-grim2018

Також були присутні на параді славні американські Джавеліни, – які нам поставляє США:
parad-javeliny2018

  Загалом на параді продемонстрували 40 одиниць важкої броньованої техніки, понад 100 одиниць автомобільної техніки та БТР, 30 одиниць артилерійських систем і 30 ракетних комплексів. Щодо механізованої колони, то у ній пройшли: бойова машина піхоти БМП-2, бронетранспортери БТР-3ДА, БТР-70 ДІ, протитанкові гармати “Рапіра” та “МСТА-Б”, батареї САУ “Гвоздика”, “Акація”, “Півонія”, оперативно-технічні ракетні комплекси “Сапсан” і “Точка-У”, комплекс автоматизованого управління артилерійською батареєю та артилерійським дивізіоном “Оболонь-А”, реактивні системи залпового вогню “Град”, “Верба” ​ та “Ураган”, “Вільха” зенітно-ракетна гармата “Тунгуска”, зенітно-ракетний комплекс “ТОР”, самохідні вогневі установки “БУК-М1”, зенітно-ракетний комплекс С-300.

 Тисячі глядачів мали змогу побачити й тактичні броньовані колісні машини “Дозор-Б” і “Козак-2”, санітарні автомобілі Humvee і “Богдан”, а також встановлені на них авіаційні безпілотні комплекси “Фурія”, “Лелека” та ПД -1.

  Додамо, що на параді до Дня Незалежності над Хрещатиком вперше пролетіла військова авіація: 29 винищувачів, штурмовиків, транспортних літаків і вертольотів.

  Також у супроводі багатоцільових винищувачів Су-27 пролетів військово-транспортний Іл-76, броньовані штурмовики Су-25, бомбардувальники Су-24 М, винищувачі Су-27, транспортний літак української розробки Ан-178, винищувачі МіГ-29.

Щоб скласти своє, повне уявлення про військовий парад,
рекомендуємо вам переглянути його повний відеозапис:

 А наші новокалинівські вертольоти теж приймали участь в параді. Всі ми напевно бачили ці чотири гвинтокрили які гордо, 2 рази, пролетіли над Самбором. А такий пост був опублікований у самбірській мережі
n_kalynyv

 МОЖЕ НАСПРАВДІ НЕ ВСЕ ТАК ПОГАНО В УКРАЇНІ ЯК НАМ ГОВОРЯТЬ ОЛІГАРХІЧНІ ТЕЛЕКАНАЛИ І ЗМІ?
Адже послухавши наші ЗМІ – при владі одні “бариги”, президент продався, Україна пропадає… Задумаймось, чому ми за попередні два десятки мирних років не збудували армію а лише зараз, при так званому, ворогами “президенті баризі”? А може це ворогу вигідно щоб ми так думали? Не маючи змоги перемогти нашу армію, ворог вирішив діяти зсередини, – розхитуючи Україну, сіючи зневіру, розбрат і безнадію. Бо зневіреного ворога (яким вони хочуть зробити Україну) їм легше буде перемагати. Не допомагаймо йому в цьому! Не поширюймо московську брехню про Україну!

  Московські “брати” завжди істинних наших Героїв цькували: згадаймо прокляття московською церквою Івана Мазепи, більше десяти років заслання Тараса Шевченка, ненависть до Бандери, до всього українського, заслання в Сибір всіх хто не зраджував а був переконаним українцем!.. Тепер їм як кістка в горлі стоїть Президент Петро Порошенко. 
40054333_1878822102196416_7335119300442718208_n

Використано фото Олександра Гончарова, “Апостроф”

Залишити коментар

Коментування закрито.