Турецький “ОНУР” таки почав ремонт автодороги Львів – Самбір. Відтак перші незручності – перекриття дороги і об’їзд.

dor-roboty  Згідно з замовленням Служби автомобільних доріг у Львівській області,  розпочато ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-13 Львів-Самбір-Ужгород  на ділянці км 10+200 – км 72+757  від Львова до Самбора. Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «ОНУР Конструкціон Інтернешинел». Організація дорожнього руху погоджена з Національною поліцією. Служба автомобільних доріг у Львівській області приносить вибачення водіям та перевізникам за тимчасові незручності.
   Згідно попередніх планів ремонт цієї дороги повинен бути завершеним  до 1 вересня цього року. Отже нас, тих хто часто їздить цією автодорогою з Самбора до Львова, ще чекатиме не одне перекриття і об’їзд чергових ділянок цієї автодороги. Але, якщо турки так само якісно відремонтують цю дорогу, як вони вже відремонтували дорогу Самбір – Ужгород до перевалу, то варто потерпіти ті незручності, які викличе цей ремонт.

   Як повідомляє служба автомобільних доріг у Львівській області жителям та гостям Львівщини, що у зв’язку  з початком проведення ремонтних робіт на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-13 Львів-Самбір-Ужгород  на ділянці км 16+000 – км 17+000, с. Ставчани  рух автомобільного транспорту на даній ділянці заборонено. На ділянці км 17+ 064, що у с. Ставчани  проводяться роботи з влаштування залізобетонної труби.
  Об’їзд пасажирського, автомобільного транспорту, екстрених служб  буде здійснюватись за наступними маршрутами:
а/д С 141208 Пустомити-Оброшине – комунальні дороги с. Ставчани – виїзд на а/д Н-13 Львів-Самбір-Ужгород  та в зворотньому напрямку.

Stavchany-obizd

Залишити коментар

Коментування закрито.