Старий Самбір і Турка, в рамках “Етно-фестивалю Гостинності, навзаєм приймали з концертами художні колективи сусідів. ВІДЕО

logoFinal_etnofestyval  Нагадуємо, у нас на Львівщини триває  Етнофестиваль Гостинності, який об’єднав найкращих митців Львівщини.
Основна мета етнофестивалю – практичне знайомство з джерелами автентичного фольклору

  На різних локаціях відбудуться мистецькі заходи, де музичні колективи представлять свою творчість.

  З творчим візитом колективи Стрийщини відвідала Жидачівський район, Турківський район представив своє мистецтво у Старосамбірському районі і навпаки, художні колективи Старосамбірщини виступили перед Турківчанами, Пустомити гостинно приймали мистецькі колективи Радехівщини, а митців Перемишлянського району вітали бурхливими оплесками на виступі у  Бродах.

«Фестиваль не лише ознайомлює глядачів з українським традиційним народним мистецтвом, але й дає змогу насолодитися багатозвучним розмаїттям пісень, захоплюючими ритмами танцю. Він покликаний відроджувати та популяризувати народні звичаї і традиції та активізувати культурно – мистецьке жаття краю. Етнофестиваль  гостинності започаткований минулого року, цього літа обіцяє бути ще більш яскравим та насиченим. Уже впродовж семи тижнів щонеділі він дарує мешканцям різних районів неповторні враження, гарний настрій, можливість поспілкуватися, насолодитися мистецькими барвами української пісні. То ж нехай фестиваль вносить різнобарвний колорит у мистецьке літо на Львівщині», – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.

Для  гостей  звучали народні та сучасні українські пісні, вірші, виконувалися музичні, хореографічні, фольклорні композиції, що прославляють нашу культуру.

  Основна мета етнофестивалю – практичне знайомство з джерелами автентичного фольклору.

  Нагадаємо, що етнофестиваль гостинності відбувається за ініціативи департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

, ,

Залишити коментар

Коментування закрито.