Сьогодні, 8 грудня, ВР суттєво змінила правила безмитного ввозу товару за кордону. Відтепер, поїхати і повернутись з товаром з Польщі, на 500 євро, за 1 день не вийде.

tovar_z_polschi  Для ввезення в Україну товарів на 500 євро доведеться дотримуватися певних часових проміжків. Встановлено новий ліміт на отримання посилок з-за кордону.

  Верховна Рада України в ніч на п’ятницю, 8 грудня, обмежила безмитне ввезення товарів в Україну: як при самостійному перетині кордону, так і при поштовій пересилці, – до трьох посилок в місяць за ціною до 50 євро кожна. Про це йдеться у законопроекті №6776-д.

  Якщо проголосований народними депутатами законопроект вступить в силу, то українці без сплати мита зможуть отримувати 3 посилки загальною вартістю 150 євро в місяць. Починаючи з четвертого відправлення, вони будуть обкладатися податком, митом і акцизом. Обмеження в 150 євро було і раніше, але це була максимальна вартість однієї посилки, а кількість відправлень не обмежувалася трьома.

   Народні обранці ВР, також обмежили і ввезення товарів в багажі для тих, хто часто перетинає кордон. Українці і далі зможуть провозити імпортні товари загальною вартістю до 500 євро (в аеропортах – до 1000 євро) і вагою до 50 кг. Але таке правило буде діяти тільки для тих громадян, хто був відсутній в Україні більше 24 годин, і в’їжджає в Україну не частіше одного разу за 72 години. Якщо не дотримуватися таких часових проміжків, то ввезти безмитно товари в Україну можна буде на суму до 50 євро, за весь інший товар прийдеться заплатити мито.

  До цих законодавчих змін, українці могли ввозити товари вартістю до 500 євро і вагою до 50 кг раз на добу, не проводячи за кордоном більше 24 годин, на чому будувався дрібний бізнес і так званих «човників», і всіх прикордонних міст України. Раніше ліквідацію цього дрібного бізнесу таким шляхом анонсували у Державній фіскальній службі.

Залишити коментар

Коментування закрито.