Сьогодні прощена неділя, отже просимо вибачення один в одного. Від завтра Великий піст, – українців закликають постити, це ж навіть корисно на здоров’я!

proschennyaПРОЩАЮ ВАС і ВИ МЕНІ ПРОБАЧТЕ!! …

Прощена неділя, У недільний день перед Великим постом дуже важливо очистити душу і помисли. Зробити це можна за допомогою пробачень……….

Забудь образ всіляких зміст,….

Пробачити – це теж мистецтво.
Коли вступаєш ти у Піст,
Таїти камінь недоречно.
Попросим прощення у Бога,
Родини, близьких і сім”Ї.
Біля церковного порога
Хай будуть прощені усі.
Цей день в житті нам дав Всевишній
І заповів на сотні літ:
Нехай тобі все простить ближній,
А ти йому прости услід…………….


proschennya3
На Прощену неділю прощення просять, милосердні справи творять. Цього дня треба обов`язково пробачати, а якщо образа була велика, кажіть: ‘Бог пробачить’.Цього дня людям слід пригадати всі образи спричинені близьким, і вибачитися за них від щирого серця. попросити пробачення за всі скоєні образи, аби очиститись перед Великим постом від усякої скверни.
 
  Прощення між рідними і знайомими відбувається увечері, люди говорять один одному: ‘Пробач мене, якщо я в чому перед тобою винен’.За традицією просять вибачення і у покійних. Не можна на прощену неділю вживати горілки.У церквах на Літургії звучить Нагірна проповідь, а на вечірній службі всі люди, які прийшли в церкву, від усієї душі просять прощення в знайомих і незнайомих, у священика, у Бога…

 Дуже зворушливе, світле свято…
В наш час можна надіслати смс-ку з текстом «Пробачте мені!» «Пробачте!», можна слати хоча б  «усмішки» зі знаком запитання – :)?

  Також крім церкви, нас, українців закликають постити і відомі блогери, які на власному прикладі переконались, що це не тільки правильно по релігійним канонам, але й елементарно є на користь здоров’ю.

proschennya4

,

Залишити коментар

Коментування закрито.