Сьогодні, 12 вересня 2017р. о 20:00 за Києвом, компанія Apple офіційно представить iPhone 8. Пряма Відео-трансляція у нас на сайті.

iphone8Саме цього, 2017 року Apple святкує десятиріччя з моменту випуску свого першого айфону.

Розробники представлять відразу три нові моделі iPhone: оновлені iPhone 7s і iPhone 7s Plus, а також нова версія – iPhone 8.

На сьогоднішній презентації компанія покаже не тільки iPhone 8 – свій десятий,  ювілейний гаджет. Крім звичних сьогодні можливостей він запропонує заглянути в світ доповненої реальності. Це технологія, яка дозволяє проектувати цифрові зображення на об’єкти реального світу. Найбільш зручно такі комбіновані картини спостерігати через спеціалізовані окуляри з вбудованим екраном.


Багато експертів припускають, що саме доповнена реальність замінить смартфон в його нинішньому вигляді. Адже навіщо потрібен великий екран в мобільнику, якщо зображення можна постійно бачити перед собою через спеціалізовані окуляри.

Apple вже запустила набір інструментів ARkit, який повинен допомогти розробникам залучити камеру iPhone і його сенсори для роботи в режимі доповненої реальності.

Трансляція за київським часом стартує о 20:00. Презентація iPhone 8 вперше пройде у новому кампусі Apple Park, а саме в конференц-центрі, який отримав назву “театр Стіва Джобса”.

Залишити коментар

Коментування закрито.