““Сміттєвий” меморандум зі Львова міський голова Самбора не підписував” – повідомляє сайт міської Ради.

Lviv-ODA-smittya

 Так як ми, сайт Княжого Самбора, публікували повідомлення Львівської міської Ради разом з офіційно оприлюдненими документами про погодження міст Львівщини  приймати львівське сміття. Там серед міст які погодились приймати левову частку сміття, значився і наш Самбір. Буквально вчора, на сайті Самбірської міської Ради з’явилось офіційне повідомлення про те, що мер Самбора, Юрій Гамар, не ставив свого підпису під меморандумом, і не погоджував приймати це сміття в Самбір. Виходить що у Львові, хтось з керманичів, так спішно хоче вивозити львівське сміття, що оголошують про підписаний меморандум, який як виявляється не підписало на сьогоднішній день, як мінімум 2 мери: Самбора і Бродів. Тому публікуємо це повідомлення Самбірської міської Ради в оригіналі:

“Напередодні ЗМІ поспіхом оприлюднили інформацію про те, що Самбір є в переліку міст куди від завтра, згідно з підписаним меморандумом, возитимуть львівське сміття. Відтак, варто наголосити, що міський голова Самбора Юрій Гамар покищо жодних підписів не ставив і не дозволяв приймати львівські відходи. Останнє рішення стосовно цього питання приймалося на сесії і депутати були проти того аби приймати відходи зі Львова.

Водночас нагадуємо, що в січні місто разово прийняло 400 тонн сміття зі Львова. А до цього ще раз підставило плече, влітку торік, коли і трапилася трагедія в Грибовичах на львівському полігоні. Проте зараз, наголошують в мерії, що жодних рішень зі “сміттєвого питання” не прийнято.”

Залишити коментар

Коментування закрито.