Самбірські сапери щасливо повернулись додому живими і здоровими, не тільки успішно виконавши бойові завдання, а й війшовши в трійку кращих України!

Зустріч самбірських саперів.

Зустріч самбірських саперів. Світлина клікабельна.

  4 травня на плацу військової частини А3817 в м.Самборі, відбулась урочиста зустріч військовослужбовців 703 окремого полку оперативного забезпечення, які успішно виконавши поставлені перед ними бойові завдання повернулись із зони бойових дій по захисту Вітчизни від загарбника.  Грамоти, подяки, пам`ятні нагороди з рук представників міської, районної та обласної влади. Вітали захисників і командир частини полковник Олександр Корольов та начальник управління оперативного забезпечення штабу управління оперативного командування «Захід» полковник Юрій Оніщук, самбірський міський голова Юрій Гамар. Приємними сюрпризами стали виступи учнів СШ№8, Самбірської гімназії та студентів педколеджу.

sapery-sambir-2018-2mini

Найщиріші привітання від самбірчан! Світлина клікабельна.

  А перед тим в квітні місяці, як повідомляє ЗІК: Військовослужбовець частини А3817 зі Самбора зайняв перше місце у змаганнях на найкращого сапера серед частини оперативно-тактичного угруповання «Луганськ».

 Це дозволило військовослужбовцям із Самбора взяти участь у наступному етапі – змаганні на найкращого сапера серед військових підрозділів на території Донецької та Луганської областей. На жаль, сам військовослужбовець не зміг взяти у них участь, але командування частини знайшло гідну заміну бойовому сержанту.

 Про це повідомив заступник командира військової частини А3817 з морально-психологічного забезпечення майор Василь Лапчук.

 У змаганнях на найкращого сапера серед частини, які залучені до виконання завдань в АТО, брав участь старший солдат Іван Коваль. У запеклій боротьбі військовослужбовець 703-го полку виборов почесне третє місце.

 «Іван Коваль підписав контракт із Збройними силами лише у червні 2016 року. Отож юному саперу довелся змагатися з досвідченими воїнами, які займаються саперною справою із перших днів збройного протистояння на східних теренах нашої держави. А, найцінніший досвід той, що здобутий в бою», – розповідає Василь Лапчук.

 Командир інженерно-саперного батальйону майор Сергій Храпко радіє здобуткам: лише за березень виграли першість серед саперів оперативно-тактичного угрупування «Луганськ» та третє місце серед саперів частини, які виконують бойові завдання в Антитерористичній операції. «Це великий доробок у скарбничку нашого підрозділу», – каже комбат.

  Використано світлини з соцмереж.

, ,

Залишити коментар

Коментування закрито.