Самбірські медики страйкують бо без зарплати, через що ми знову на екранах центральних телеканалів. Район не платить за своїх пацієнтів.ВІДЕО.

medyky-strayk20.12.17  Вчора, в середу, 20 грудня, о 10:00 у Самборі близько 150 медиків Самбірської центральної районної лікарні  перекривали рух транспорту на магістралях і вулицях міста, які ведуть на Львів, Мостиська і Старий Самбір. Таким чином вони привертають увагу місцевої, обласної і центральної влади до своєї проблеми – велику заборгованість з заробітної плати.  Заборгованість з невиплати зарплати на сьогодні становить 13,4 млн грн. Працівникам – медикам не виплатили зарплату за 2,5 місяця: у жовтні виплатили лише частково, дали аванс.
    Вчорашня акція стала вже третьою за тиждень, 18 та 19 грудня лікарі вже виходили на попереджувальний страйк. Медики таким чином намагаються привернути увагу влади до власних проблем невиплату заробітної плати. Натомість у ЛОДА пояснюють, що причина заборгованості – у недостатній оптимізації лікарні – завеликий штат працівників. Істина, як завжди, десь посередині.

Нагадаємо, ще це вже не перший страйк самбірських медиків через невиплату зарплати.

 

Залишити коментар

Коментування закрито.