Самбірчани на колінах зустріли Героя-розвідника Української Добровольчої Армії Віктора Юрківа, який загинув на Донбасі.

Самбірчанин, розвідник Віктор Юрків віддав життя за Україну

Самбірчанин, розвідник Віктор Юрків віддав життя за Україну. Таким він залишиться назавжди в наших серцях!

Знову самбірчани на колінах зустрічають траурний кортеж. Сьогодні численно на площі Пам’яті прощалися із розвідником Української Добровольчої Армії Віктором Юрківим.

З перших днів військової агресії перебував на фронті. За ці роки він пройшов найгарячіші точки звільнення Карлівки, звільнення Пісок, звільнення Авдіївки, звільнення Красногорівки, Савур-Могилу, Старогнатівку, шахту Бутівку. Ще у 2014 році під Савур-могилою отримав важке поранення, але повернувся на фронт. А помер від хвороби, у шпиталі міста Дніпро. Цього місяця відзначав би 50-річчя. Без надійної підтримки залишилася дружина, четверо дітей та онуки Юрія.

«Не усі мужні захисники гинуть від куль. Війна підступна, глибоко проникає, та чинить смерті й іншими методами: хтось перемерзає, інший голодує, комусь дошкуляють глибокі рани. Багато ще усякого», – сказав сьогодні на площі Пам’яті о. Володимир Коркуна.

ATO-Yurkiv5

ATO-Yurkiv1

ATO-Yurkiv2

ATO-Yurkiv3

ATO-Yurkiv4

 

Поховають Героя завтра на міському кладовищі біля Меморіалу Героям України поруч з іншими захисниками, які боролися за територіальну цілісність України.

Прес-служба міської ради

Героя Віктора Юрківа поховають на Меморіалі

Парастас відбудеться сьогодні,15 грудня, о 17-ій год. у помешканні на вул. Котляревського. Похорон розпочнеться там же 16 грудня о 12- год., а потім труну з тілом буде перевезено в церкву Святої Трійці на вул. Шевченка, де усі бажаючі матимуть змогу попрощатися з Героєм, віддати йому останню шану.

Вже дома наш Бандерочка…Дніпро проводжав, Самбір зустрів…
Вічна ‎пам’ять тобі друже…Назавжди в моїй пам’яті і в серці… ЧЕСТЬ ГЕРОЮ!
У пам’ять про легендарного діда ..Допомогти родині загиблого можна сюди: “Приватбанк”
Син – Юрків Юрій Вікторович
5168-7427-1181-0923 гривня (UAH)
5168-7427-1732-9795 євро (EUR)
5168-7427-1336-5512 долар (USD)
Пам‘ять про тебе житиме в наших серцях, друже.
Слава Україні! Слава Нації!

Iryna Tepla поширила допис.

Ти пішов найкращий , рідний ,наш , боляче , не віриться , хочеться вити від болю…..буде бракувати тебе , твого позитиву і твоїх жартів …інколи я незнала, хто кого підтримував більше. 
Ти пропав ми шукали ,з Andriy Ohnych Ти не хотів щоб допомагали, не хотів щоб жаліли , сховався сам на сам з хворобою ,відгородився від всіх , накінець знайшли , зраділи , думали:” що все буде добре ти зможеш ,ти сильний ,а ми допоможемо .” Але виявилось запізно😰😰😰 . Дякую Елена Золотая що допомагала допомагати , що їздила возила , доглядала. Дякую Ігор Кухар і хлопцям з Самбірського автомайдану, за допомогу то був наш таємний ланцюжок.
Прощавай друже , ти назавжди залишишся в наших серцях😢.Хоч я знаю ти би сварив, що я плачу ,ти б не хотів ,ти завжди мене сварив коли я плакала…..

,

Залишити коментар

Коментування закрито.