Самбір гідно вшанував пам’ять загиблого за Україну Героя – Дмитра Демковського.ФОТО.АУДІО.ВІДЕО

demkovskyy1   У вівторок, 8 листопада, в день вшанування пам’яті святого великомученика Дмитрія, ім’я якого носив наш Герой, на фасаді ЗСШ №8  урочисто відкрито та освячено меморіальну таблицю,  Дмитру Демковському – колишньому учневі цієї школи, який рік тому загинув за Україну.

  Так самбірчани гідно віддають належну пошану новітньому Герою, спадкоємцю славного козацтва та незламного воїнства УПА, Дмитру Демковському, відкриваючи чергову пам’ятну дошку.

 У своїх виступах священики, педагоги, міський Голова, учні школи, бойові побратими, сестра загиблого Катерина та інші, наголошували, що Дмитро Демковський віддав найдорожче що мав – своє життя, в обороні України від запеклого, лютого, споконвічного ворога, аби він не зміг ні кроку ступити далі по нашій миролюбній землі.

  Пропонуємо прослухати аудіозапис радіопередачі самбірської радіостудії “Поступ”, відкриття пам’ятної дошки на школі №8 нашому Герою Дмитру Демковському,

  Нагадаємо, що перед тим пам’ятну дошку відкрито на стіні Самбірського педагогічного коледжу, студентом якого був Дмитро Демковський.

 А мешканці будинків, сусіди по вул. Рівній, на якій проживав Дмитро Демковський, у пам’ять про Героя, встановили пам’ятний камінь з меморіальною таблицею. 26 вересня відбулося відкриття та освячення пам’ятного знаку. Дату вибрали саме на 29-у річницю від дня народження Героя.

 Сержант Дмитро Демковський був командиром відділення інженерно-саперного батальйону. Народився 26 вересня 1987 року в м.Самборі. Навчався а Самбірському педагогічному коледжі імені Филипчака, Дрогобицькому педагогічному університеті імені Івана Франка(факультет романо-германської філології, англійська мова і література).

  У Збройних силах України з 2009 року.

 Під час служби в Збройних силах України Дмитро Демковський пройшов таку військову освіту:

  • 169-й навчальний центр Сухопутних військ «Десна» (командне лідерство, 2011 р.),
  • Центр розмінування (Кам’янець-Подільський),
  • Академія молодих командирів (Німеччина, 5-22 липня 2011року),
  • Англійський мовний центр (США, 19 березня – 29 червня 2012 р.),
  • Американський мовний курс, навчання при міністерстві оборони, мовний інститут (29 червня 2012 р.), –
  • Американський лідерський курс (США, 2012 р.), курс підготовки з англійської мови з подальшим навчанням на початковому курсі підготовки сержанського складу (США, 12-24 серпня 2012 р.),
  • мовні курси (Литва, 2 вересня – 4 жовтня 2013 р.).

  4 липня 2015 року близько 15.40 години на підступах до 29 блокпосту в районі н.п. Новотошківка Луганської обл. Дмитро Демковський героїчно загинув. Героя посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Його було поховано у Самборі на Меморіалі слави новітніх героїв України.

demkovskyy2ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ  !!!

ТАКИМ МИ БУДЕМО ПАМ’ЯТАТИ ДМИТРА ДЕМКОВСЬКОГО!!!

Залишити коментар

Коментування закрито.