Продовження теми “ввічливості” оператора Укрпошти, або Як може особа працювати з персональними даними, і поширювати їх назагал без згоди клієнта!? Це вже адміністративне і кримінальне правопорушення.

sambir-ukrpost5   Коли ми готували попередній матеріал про  оператора Укрпошти, то в кінці тексту хотіли дописати, що оператор-касир могла б покаятись і вибачитись. Але потім засумнівались, що таке взагалі можливо, знаючи їх рівень вихованості і переконаності у своїй “правоті”. І як у воду дивились. Але виявились ще цікавіші моменти, як кажуть – Чим далі в ліс тим більше дров… Але про все по-порядку. Читачі могли зауважити що її прізвища текстово ми не подавали, тільки копію чеку, де було прізвище оператора Укрпошти, яка обслуговувала в цей день клієнтів і була на робочому місці. На нашу статтю відповіла-прокоментувала сама винуватиця, “ввічливий” оператор-касир  Укрпошти – М,К,, власною персоною. Подаємо скрін-шот цього коментаря.

vidpovid-kachala1

Це скрін-шот відповіді. Прізвище і домашню адресу клієнта, які оператор-касир Укрпошти М,К, взявши їх з бази Укрпошти і відкрито поширила в інтернеті, ми затушували.

   Виявляється що це не вона так по-хамськи “обслужила” клієнта, а він її образив. І не вона має просити вибачення, або хоча б сказати що більше так поступати з клієнтами не буде, а по її словах клієнт не правий. Хоча і не заперечила ні стояння два рази в черзі, ні лайливі слова, які вона говорила, ні позачергове обслуговування іншого клієнта. З цієї відповіді навіть виходить що вона не вибачається, а ще й глузує собі з вседозволеності… (Додамо ще, що навпроти цього віконця, де стався цей інцидент, стоїть камера відеоспостереження Укрпошти, і через запис все можна переглянути.) ОЦЕ ВЛАСНЕ МИ І НАЗИВАЄМО СОВКОМ! ЦЕЙ СОВОК ЩЕ ДОВГО ВИХОДИТИМЕ З ЛЮДЕЙ…
  Але навіть не це найбільше вразило! Просто шокувало те, що оператор-касир Укрпошти, яка щодень працює з особистими даними клієнтів, НЕ ЗНАЄ ЕЛЕМЕНТАРНИХ І ПЕРШОЧЕРГОВИХ АЗІВ СВОЄЇ ПОСАДОВОЇ ІНСТРУКЦІЇ – ЗАКОНУ ПРО ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ!? А МИ ПІЗНІШЕ ДИВУЄМОСЬ ЗВІДКИ У ВІДКРИТОМУ ІНТЕРНЕТІ ПРОДАЮТЬ БАЗИ ДАНИХ УКРАЇНЦІВ, – ОТ ЖИВИЙ ПРИКЛАД. Вона відкрито пише прізвище клієнта і його домашню адресу, беручи її з бази даних Укрпошти, як посадова особа, що кваліфікується як поширення персональних даних без згоди особи і несе за собою як адміністративну так і кримінальну відповідальність.
  Нагадуємо що згідно ст.188.39, “Кодексу України про адміністративні правопорушення”, – цитуємо “Недодержання встановленого законодавством про захист персональних даних порядку захисту персональних даних, що призвело до незаконного доступу до них або порушення прав суб’єкта персональних даних” карається     штрафом на громадян від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від трьохсот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”(а в цьому випадку рахують не неоподатковий мінімум, а  Податкову соціальну пільгу, яка в 2018 році дoрівнює 881 гривні)- тобто штраф від 264 тис.грн. до 881 тис.грн.!

  А цей її коментар у Фейсбуці ми видалили, саме через ці норми Закону, який забороняє поширювати персональні дані. Але вона, його знов і знов розміщала, декілька разів, з чого ми зробили якісні скрін-шоти. А саму особу оператора-касира М.К. ми вимушені були забанити у ФБ, щоб вона не могла поширювати ці персональні дані з бази даних Укрпошти, цим самим грубо порушуючи Закон України.

,

Залишити коментар

Коментування закрито.