Поляки на Самбірщині вчитимуться, як впроваджувати проекти ООН

  Село Корналовичі Самбірського району Львівської області прийме 25 викладачів та студентів одного з польських вишів. Вони вивчатимуть досвід впровадження проектів ООН.
  Про це сьогодні, 15 березня, повідомив кореспондент ЗІКу.

  За останніх кілька років Самбірський район увійшов до лідерів втілення міжнародних проектів «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». У с.Корналовичі, зокрема, за кошти Євросоюзу та співфінансування з районного бюджету і за участі громади відремонтовано приміщення ФАПУ. Але роботи були виконанні настільки фахово і якісно, що тут задумали відкрити амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

  «Європейський проект, – наголосив заступник голови райради Віталій Кімак, – дав реальний поштовх до поліпшення медичного обслуговування населення. Разом з тим у с. Корналовичі триває підготовка до заміни вікон у школі за кошти міжнародних донорів Ще чотири села Самбірщини подали заявки на участь у другій фазі проектів «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». І також розраховують за чужі кошти вирішити ті проблеми, які ці територіальні громади вважають для себе пріоритетними».

    http://zik.ua

Залишити коментар

Коментування закрито.