У свята, далеко не святкова новина: польські прикордонники побили українську сім’ю на кордоні, в пункті пропуску Медика. ВІДЕО

Medyka-scandal  Перші плачевні наслідки польського фільму “Волинь” з його однобоко-викривлено брехливим трактуванням трагічних подій, в якому українці показані гіршими за московських НКВДистів, з пропагандистсько-ворожим оголошенням цих подій Сеймом Польщі геноцидом (а про події операції “Вісла”, коли польською державою незаконно виселені були до 1 млн. українців, зі своїх етнічних земель – мовчать, і не називають це геноцидом) і цієї потужної антиукраїнської істерії розгорнутої в Польщі, на замовлення нашого східного сусіда. У п’ятницю, 14 квітня, на польському переході «Медика» стався інцидент за участю українських громадян та польських прикордонників, які побили українську сім’ю і поводили себе дуже зверхньо і цинічно, так наче ми, українці, якась нижча раса… Але наші, українські громадяни, показали себе згуртованою силою, – багато людей вийшло зі своїх автівок і стали на захист наших співвітчизників. В результаті домоглися і виклику карети швидкої медичної допомоги і поліції, яких поляки не хотіли викликати.  Ми стаємо згуртованими і готовими постояти один за одного і це похвально!

  Зокрема, очевидці описують інцидент так: «Люди відстояли близько 8 годин в черзі, рухаючись в сторону України. Після чергового запуску батько побіг поруч в супермаркет «Бєдронка». А у цей час поляки почали запускати машини. Син водія на вигляд 16-18 років сидів на пасажирському сидінні і чекав на повернення батька. До нього підійшли польські прикордонники, які наказали пересісти за кермо і без батька їхати в сторону України.

  Після відмови вони відкрили автомобіль і почали витягати силоміць хлопця, поваливши його на дорогу, пробували надіти йому наручники, при тому навмисно намагалися зламати йому руку, що обурило навколо усіх людей. Батько, який повертався з супермаркету, як кожен нормальний чоловік, повідштовхував від сина прикордонників, захищаючи його.

  У сутичці постраждала старша жінка, яка їхала з ними і намагалась захистити хлопця. На захист сім’ї прийшли десятки людей з черги, які не дали закувати сім’ю, але прикордонник гарантував арешт при в’їзді на кордон. Люди пробували викликати поліцію, але та чуючи, що інцидент з прикордонниками, відмовлялися від виїзду. Коли з стоянки поляки почали дзвонити і українці з грецьким і німецьким громадянством, тільки тоді відреагували. Люди просили для старшої жінки, яка постраждала, викликати медичну допомогу, у чому прикордонники відмовили і почали інтенсивний запуск машин в сторону кордону, щоб позбутися свідків».
За інформацією: leopolis. news і відеозапису інциденту викладеного очевидцями на каналі Youtube.

Залишити коментар

Коментування закрито.