Після суспільного резонансу і ряду публікацій в пресі, про призупинення курсування електропоїзда Львів-Сянки, на сайті Львівської залізниці з’явилось повідомлення, що призупиняється тільки один рейс цього маршруту.

Lviv-Sianky-mini  Вчора, коли готувався матеріал про призупинення руху електропоїзда Львів – Сянки, і таку інформацію розповсюдили багато сайтів і новинних агенцій( expres.ua,   4studio.com.ua, lviv.depo.ua…), сайт Львівської залізниці мовчав на цю тему. Ми спеціально, декілька разів перевіряли новини на сайті Львівської залізниці по тегу Львів-Сянки, і нічого не було. А сьогодні бачимо що на їхньому сайті вже з’явилась інформація, що виявляється знімають з руху на час ремонту лише один склад електропоїзду. Така ситуація свідчить скоріш за все про одне, – вони аналізували можливість зняти з рейсу цей маршрут, і тому в пресу були запущена така інформація щоб побачити реакцію людей. Коли ж це викликало суспільний резонанс, багато публікація та інсинуацій, Львівська залізниця вирішила зняти лише один склад електропоїзду з цього рейсу.
  Звичайно ми розуміємо, що як фізично так і морально застарілу електричку потрібно ремонтувати, а ще краще змінювати на нову. Хоча знаємо і стан в країні, яка захищається від військової агресії, і фактично знаходиться в стані війни. Але ж про простих людей також потрібно думати, які  саме цією електричкою добираються на роботу у Львів.

Lviv-Sianky  Хоча і в цих новинах є ще один позитив. В грудні місяці Львівська залізниця отримала відремонтовану і модернізовану електричку, а от по якому маршруту її збираються запустити поки невідомо

В.о. голови правління ПАТ “Укрзалізниці” Євген Кравцов на своїй сторінці на Facebook розмістив фото модернізованої електрички, яка курсуватиме на Львівській залізниці.

“Приймаємо останню на цей рік модернізовану електричку, яка курсуватиме на Львівській залізниці. Модернізацію цього рухомого складу проводимо на власних потужностях – Київському електровагоноремонтному заводі. Оновлення однієї електрички коштує близько 46 мільйонів гривень, тоді як придбати нову – в 10 разів дорожче.”, – написав Євген Кравцов.

new_electropoizd

Електричка, така ж як і зараз курсує по маршруту Львів-Самбір-Сянки, але після модернізації.

 Ми б також хотіли дочекатись і такого ж позитивного результату по кінцевій зупинці самбірських маршруток, щоб її знову повернули на Залізничний вокзал, куди вона їздила десятки років. Адже, по-великому рахунку, для гостей і туристів міста Самбора, – це ворота в наше місто. Самбір, який має таку фантастичну історію і відповідно великий туристичний потенціал, просто не заслуговує на таку потвору, як автостанція “Західна” в сьогоднішньому, реальному її стані. І головне що це перенесення не принесло абсолютно ніякого ефекту, по розвантаженні вулиці Городоцької, Львову. На Городоцькій як був до цього транспортний хаос і бардак, так і залишився. Цю проблему львівцям потрібно вирішувати комплексно, а не необдуманими, непідготовленими і абсурдними за результатами рішеннями.

, , ,

Залишити коментар

Коментування закрито.