Меморіальну дошку Герою, Тарасу Вислоцькому, який віддав життя за Україну, сьогодні 29 травня, відкрито у Самбірській СШ №4.

  Сьогодні, 29 травня, в школі №4 м.Самбора, було відкрито меморіальну дошку Тарасу Вислоцькому, Герою, який віддав життя за Україну, в боротьбі з російськими окупантами на сході України. На відкритті меморіальної дошки були присутні Самбірський міський голова Тарас Копиляк, начальник відділу освіти Наталія Юзвяк, учні, вчителі, рідні, друзі, військовослужбовці. Освятили меморіальну дошку Тараса Вислоцького святі отці: о.Роман Грицишин і о.Володимир Коркуна.
Під час відкриття слово мали самбірський міський голова Тарас Копиляк, дочка Героя Ірина Вислоцька, вчителі і заступник командира військової частини де служив Тарас Вислоцький. Право відкрити меморіальну дошку надали міському голові Тарасу Копиляку і дочці Героя Ірині Вислоцькій.


Під час відкриття слово мали Тарас Копиляк, дочка Героя Ірина Вислоцька, вчителі і заступник командира військової частини де служив Тарас Вислоцький.


Нагадуємо: Вислоцький Тарас Григорович 25.07.1970р., Самбір Львівська область, старший прапорщик, військовослужбовець інженерно-саперного батальйону 703-го інженерного полку (Самбір). В зону АТО вирушив 11 вересня. 30 вересня 2014р. загинув в Донецькій області, за 40 км від Донецька. У зв’язку із смертю Героя 3, 4, 5 жовтня 2014 року у Самборі було оголошено триденний траур. Поховання відбулось 4 жовтня на кладовищі м.Самбора.  

Герої не вмирають! Вони вічно житимуть в наших серцях!

Відеозапис прощання самбірчан з Героєм, Тарасом Вислоцьким, в жовтні 2014 року.

У статті використано фото з особистої сторінки дочки Героя Ірини Вислоцької у мережі Facebook.

Залишити коментар

Коментування закрито.