Самбір взяв собі в побратими місто Слов‘янськ. Як про цю знаменну подію розповів міський сайт Слов‘янська

  Як повідомляє сайт міста Слов’янськ (перекладено з російської): В Слов’янськ приїздила з офіційним візитом делегація з міста Самбір Львівської області.

Гості, серед яких мер міста, депутати, чиновники, зустрілися з представниками адміністрації та депутатського корпусу Слов’янська.

На початку мер Самбора Тарас Копиляк, представивши своїх співвітчизників, трохи розповів про своє місто, про його економічну складову, інфраструктуру. Самбірчани приїхали провідати своїх земляків, які служать в АТО, привезли їм гостинці з дому до Великодня, а після цього прийняли запрошення заїхати в Слов’янськ.

Тарас Васильович розповів про те, що в цілому проблеми, які існують в Самобрі, схожі зі слов’янськими – це дороги, економія енергоносіїв та інші. Слов’янці дізналися, що Самбір співпрацює з поляками, так як знаходиться на кордоні з Польщею.

Так само, загальною сферою інтересів представників обох міст виявилася боротьба з тимчасовими будівлями, як у нас, так і там це є бичем міської архітектури.

Тарас Копиляк зауважив, що вже є плани щодо певних спільних проектів зокрема в сфері освіти.

Торкнулися теми переселенців, сфери охорони здоров’я.

Оскільки Самбір активно бере участь у всіляких польських соціально-економічних програмах, в.о. мера Словянська висловив надію на те, що можливо і Слов’янськ зможе приєднатися до таких програм, коли буде підписаний договір про наміри, мер Самбора не виключив таку можливість

У висновку, обидві сторони з готовністю співпрацювати підписали договір про наміри. Після цього самбірські гості подарували присутнім дамам невеликі великодні подарунки.

 Сайт міста Слов’янськ      – перекладено з російської

Залишити коментар

Коментування закрито.