Українські міста змагаються – хто краще розмалює гігантську писанку [відео]


  Українські міста змагаються, хто оригінальніше розмалює гігантську писанку. В обласні центри доправили стокілограмові яйця і тепер містяни фантазують, як їх розписати. До Дня незалежності усі писанки прибудуть до Києва.

  Українські міста змагаються, хто оригінальніше розмалює гігантську писанку. В обласні центри доправили стокілограмові яйця і тепер містяни фантазують, як їх розписати. До Дня незалежності усі писанки прибудуть до Києва.

  В Антона уже в очах миготить від писанок. Робота в хлопця вельми специфічна. Він щодня лізе на драбину.. і розвішує на київські каштани дерев‘яні яйця.

  З дерев звисає уже понад дев‘ять тисяч яєць. Та Антон поспішає. Уже за тиждень тут, у сквері біля театру Франка, їх має бути двадцять сім тисяч. Це так Київ готується до Великодня і до рекорду України.

  Антон має мороку – як дотягтися з яйцями до верхівок дерев. А за ним пильно спостерігає малеча… і голландці.

  Та це ще нічого. Скоро сюди під‘їде головна героїня – стодвадцятикілограмова писанка.

  Поки що столична красуня без повноцінного макіяжу. На заводі.

  Пані Людмила писанкою крутить-вертить. До таких розмірів не звикла.

  Це уже третій тиждень майстриня метушиться коло яйця.

  Жовтий, чорний, червоний і білий. Київська писанка буде чотириколірна і проста. Її столичність видаватиме хіба що ефектний блиск. Заради нього Людмила освоює незвідане. Балончики замість пензлів.

  Така мега-писанка не одна. Їх двадцять дві. Доправили ледь не в кожен обласний центр із завданням – до Великодня розмалювати. Першим упорався Луцьк.

  Волинська писанка уже при параді стоїть в одному з місцевих супермаркетів.

  Виконана в жовто-коричневих тонах. З чотирьох боків різний малюнок.

  А Чернігів буде брати солов‘ями.

  Чернігівське яйце ще не в повній бойовій готовності.

  Зате тутешні майстри грають на випередження. Присвоїли собі і калину, і смородину. А ще попереджають інші регіони: зелений колір чисто чернігівський.

  Донецьк не поспішає. Місцеві ковалі фантазують над підставкою для писанки. А сама вона ще цнотливо біла. Та шахтарський край обіцяє здивувати. Цілком вірогідно –  на донецькому яйці увічнять терикони.

  Яєчні бої розгорнуться на День незалежності. Кожне місто приїде зі своїм яйцем до столиці, котитиме його у візку і виборюватиме сто тисяч гривень.

  Ольга Петрів, Юлія Божко, Саша Фетисова та Наталка Тягнирядно, 5 канал

Залишити коментар

Коментування закрито.