У п‘ятницю 6 квітня, вулицями Самбора пройшла багатотисячна міська молитовна Хресна дорога.

 

  У п‘ятницю 6 квітня, вулицями Самбора пройшла традиційна міська молитовна Хресна дорога. Її учасниками стали  тисячі людей, яких поєднала спільна молитва. Очолив Хресну дорогу отець декан Богдан Добрянський і 8 священиків самбірського деканату Української греко-католицької церкви.

  У п‘ятницю, 6 квітня, вулицями Самбора пройшла традиційна міська молитовна Хресна дорога. Її учасниками стали  тисячі людей, яких поєднала спільна молитва. Очолив Хресну дорогу отець декан Богдан Добрянський і 8 священиків самбірського деканату Української греко-католицької церкви. Тисячі самбірчан пройшлись вулицями міста молячись і зупиняючись на умовних стаціях Хресної дороги. Початок і перша стація були в церкві Різдва Пресвятої Богородиці о 17 годині. Друга і третя стація і молитви вірних були на площі Ринок. Також вірні для молитов зупинялись на вул.Заміській біля греко-католицького монастиря та біля каплички, потім біля міської поліклініки і бувшого військового шпиталю. Слідуючі молитовні зупинки багатотисячної процесії були біля каплички коло міської лікарні. Закінчилась міська Хресна дорога близько восьмої години вечора у новозбудованому соборі Покрови Пресвятої Богородиці.
 Повірте, дуже приємно бачити коли збирається така велика кількість міщан не задля мітингу і демонстрацій чи гучних забав, а задля духовних потреб і спільної молитви! Відроджується духовність нації – а значить відродиться і Україна!

Залишити коментар

Коментування закрито.