Таємничі звуки з неба: люди говорять про кінець світу (Відео)

    Світ активно обговорює дивні події – таємничі звуки які долинають з неба в різних куточках планети.
  Небесні звуки можна було почути в різних регіонах Європи, Америки, Канади. За словами очевидців, вони нагадували тяжкі стогони і звучання потужних труб. Інтернет-користувачі активно обговорюють природу цих звуків – ряд блогерів заявляє про наближення кінця світу і друге пришестя Ісуса Христа.

  Світ активно обговорює дивні події – таємничі звуки які долинають з неба в різних куточках планети. Вперше появи цього звуку з неба (як говорять очевидці – звук такої сили що мурашки йдуть по спині) зафіксували на відеокамери в Одесі і в Києві в кінці літа 2011р. А вже на початку 2012 такі відео були зафіксовані в багатьох країнах світу. Інтернет-блогери задаються питанням – може саме так звучали ієрехонські труби!? В деяких випадках вони були настільки гучними, що через них навіть спрацьовувала сигналізація в автомобілів, пише The Daily Mail.
   Небесні звуки можна було почути по цілому світу – в різних регіонах Європи, Америки, Канади. За словами очевидців, вони нагадували тяжкі стогони і звучання потужних труб. Інтернет-користувачі активно обговорюють природу цих звуків – ряд блогерів заявляє про наближення кінця світу і друге пришестя Ісуса Христа.

  Проте вчені весь час намагаються знайти цьому явищу раціональне пояснення. За словами професора фізики Університету Саскачевану (Канада), Жан-П‘єра Моріса, дані звуки мають електромагнітну природу і породжені полярним сяйвом і радіаційним поясом.

  Геофізик Девід Демінг з Університету Оклахоми вважає, що небесний шум виникає в результаті роботи телефонних мереж та американської військової авіації.

  У НАСА припускають, що ці звуки можуть бути пов‘язані з природним радіовипромінюванням Землі, яке постійно випускає наша планета.

  Ми подаємо декілька відеофрагментів цього звуку, які користувачі виклали на youtube. Можна ще самостійно пошукати на youtube вказавши пошукові слова: “Strange Sound in” або “стон земли” (хоча в інтернеті появилось багато підробленого відео на цю тему) і будете мати можливість самостійно побачити і почути ці звуки. Слухайте та думайте, що підкаже Вам Ваше серце…

  “І сім Анголів, що мали сім сурем, приготувалися, щоб сурмити”. (Біблія:Одкровення 8:6) 30 січня 2012 м.Караганда (обережно, на відео присутня ненормативна лексика)

Залишити коментар

Коментування закрито.