На Львівщині проведуть інвентаризацію усіх ставків області та вивчать можливість вирощування риби

stav  На Львівщині проведуть інвентаризацію усіх ставків області, а також проведуть спеціальне дослідження із визначення потужностей області із вирощування риби. Таке доручення сьогодні, 24 лютого, під час засідання Колегії Львівської облдержадміністрації дав голова ОДА Михайло Костюк, інформує прес-служба ЛОДА.

  «Сьогодні даю доручення провести інвентаризацію усіх ставків області, а також вивчити усі можливості промислового виробництва риби», – сказав Михайло Костюк, зазначивши, що під час останнього візиту на Львівщину Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з’ясувалось, що на оптовому ринку «Шувар» продається дуже мало або практично не продається риба місцевого виробника.

  Голова Львівської облдержадміністрації також повідомив, що найближчим часом у області проведуть спеціальні слухання щодо можливості залучення нових технологій у виробництво риби, яку у область практично повністю завозять.

  «Можливості області по вирощуванні риби нормальні і це потрібно використати», – сказав Михайло Костюк.

  Окрім того, голова Львівської ОДА доручив управлінню сільського господарства підготувати на наступне засідання Колегії ОДА доповідь щодо розроблення та використання спеціальних технологій вирощування ВРХ та свиней на території області.

Залишити коментар

Коментування закрито.