На Самбірщині в минулому 2017 році, відремонтували рекордну кількість доріг, і витратили на це 295,5 млн грн.

Sambir_region

Самбірський район

  На відновлення автошляхів Самбірщини у 2017 році було спрямовано 295,5 млн. грн коштів державного, обласного та місцевих бюджетів. Відремонтовано 47,4 км доріг на 15 напрямках,

  Про це сказав 1 березня під час свого звіту голова Самбірської районної державної адміністрації Микола Фрей. Про це ІА ZIK повідомили у Самбірській райдержадміністрації.

  За словами Миколи Фрея, чимало вдалося зробити, аби покращити інфраструктур Самбірщини. Зокрема, за кошти обласного бюджету в сумі 5,7 млн грн відремонтовані дороги Острів-Луки, Кружики-Нагірне, Дроздовичі-Міжинець-Бісковичі (Заріччя) та комунальні дороги в с. Ралівка (вул. Поповича), в смт. Дубляни (вул. Січових Стрільців), Рудки (вул. Залізнична). Відремонтовано дороги Чернихів-Максимовичі, Гординя-Залужани, Вістовичі, Нагірне-Звір за кошти державного бюджету в сумі 17,5 млн грн.

  Очільник району акцентував увагу на капітальному ремонті дороги Львів-Самбір-Ужгород (протяжність по Самбірському районі – 30 кілометрів), що проводиться вперше за роки незалежності України.

  Зі слів голови адміністрації, виконано ремонтні роботи на напрямках Калинів-Дубляни-Волоща, Дроздовичі-Міжинець-Бісковичі-Заріччя, Звір-Лукавиця, Кружики-Нагірне, Дроздовичі-Міжинець-Бісковичі за кошти державного бюджету від перевиконання митних надходжень (20,0 млн грн). За кошти державного бюджету під державні гарантії (16,250 млн грн) покращені дороги Шептичі-Михайлевичі, Рогізно-Бірчиці, Містковичі-Бабина.

  Для покращення придорожнього сервісу відкрито автозаправний комплекс «LIO» (ПП «Фортуна-2000») на автодорозі Самбір-Мостиська та 2 самообслуговуючі автомийки в селах Стрілковичі і Рудня.

  За кошти місцевого бюджету Рудківської міської ради встановлено камери відеоспостереження в м. Рудки. Окрім того, в межах реалізації обласної Програми з організації та безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях міст, інших населених пунктах Львівської області на 2015-2017 роки, освітлено пішохідні переходи на дорозі Львів-Самбір-Ужгород в населених пунктах Рудки, Новий Калинів, Луки, Бабина, Ваньовичі.

zik.ua

,

2 коммент.

 1.  
  Роман

  Я житель с.Задністря Самбірського р-н.. Дорога не ремонтована від часу незалежності України.
  Зимою ніхто догору не відсніжує. НІКОЛИ, Це в 1 км від м.Самбора ГАНЬБА АВТОДОРУ,

 2.  
  Роман

  Додатково в коментар.Автобус Самбір Кобло повинен їздити через с.Задністря а не через с.Чуква. Однак директору п.Романяк на це начхати. Головне що він отримав ліцензію на перевезення. ГАНЬБА.

Залишити коментар

Коментування закрито.