На ремонт автодоріг Смільниця – Ст.Самбір і Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий Укравтодором вже укладено контракти на початок робіт.

smilnytsya-kroscienko1

Пункт перетину кордону “Смільниця – Кросценко”

 Державне агентство автомобільних доріг України «Укравтодор» підписало контракти на виконання капітального ремонту доріг на українсько-польському кордоні з двома польськими компаніями – Drog-Bud Sp.z.o.o. і Unibep S.A. Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», на зазначені цілі буде спрямовано польський кредит.

Про підписання договору про надання коштів у розмірі €100 млн домовилися уряди України та Польщі у вересні 2015 року. Документ передбачає розвиток транспортної інфраструктури на українсько-польському кордоні, поліпшення транспортно-експлуатаційного стану 144 км під’їзних автодоріг до кордону з Польщею, приведення до європейських норм вимог безпеки руху на автодорогах України.

У травні 2017 року були оголошені тендери з проектування і ремонту ділянок доріг у Львівській і Волинській областях.

За їх підсумками з компанією Drog-Bud Sp.z.o.o. укладені контракти на ремонт ділянки дороги Устилуг – Луцьк – Рівне (13 км) у Волинській області і ділянок КПП Смільниця – Старий Самбір (3 км), Яворів – Грушів (19,5 км), Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий (46,5 км), Червоноград – Рава-Руська (53 км).

Компанія Unibep S.A. стала переможцем у тендері на капремонт ділянки дороги Грушів – Немирів (9 км) у Львівській області.

Вартість робіт у Львівській області становитиме €53,4 млн. Роботи на ділянках Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий, Червоноград – Рава-Руська будуть проводитися у 2018-2019 роках. Вартість проектних робіт і капремонту ділянки дороги Устилуг – Луцьк – Рівне становитиме €4,8 млн. Роботи будуть виконані у 2018 році.

До слова нагадаємо, що в даний час, вперше за роки Незалежності України,  проводять капітальний ремонт автодороги Львів – Самбір. У зв’язку з проведенням ремонтних робіт з 11 вересня до 11 жовтня закрито рух для транзитного транспорту на автодорозі Н-13 Львів – Самбір – Ужгород на ділянці км 10+200 – км 33+420 пост поліції – перехрестя з дорогою Т-14-25 Миколаїв – Городок – Бібрка – с. Крижова.

Схема об’їзду.

krygova-gorodok1

Залишити коментар

Коментування закрито.