Іван Білак – фігурант програми «Хто тут живе?» телеканалу ZIK. (Відеозапис програми)

Hto_tyt_zhyve  Проект журналістських розслідувань «Хто тут живе?» телеканалу ZIK продовжує серію програм про голів районів. Цієї середи – 14 березня журналісти показали, чому свого часу за життя фігуранта програми Івана Білака, який зараз очолює Самбірську райдержадміністрацію, вимагали мільйон доларів.

  Усе трапилося саме тоді, коли відомий на той час бізнесмен Іван Білак вирішив балотуватися на пост міського голови Самбора. Невідомі, за словами чиновника, викрали його, жорстоко побили, а потім почали вимагати гроші. До речі, винних тоді так і не знайшли.

  Іван Білак – при владі при будь-яких політичних конфігураціях. Очолював Самбірську райдержадміністрацію, коли носив у кишені партквиток БЮТу. Згодом ненадовго позбувся посади, а коли повернувся, вступив у ряди «Партії регіонів».

  Бізнесова кар’єра не завадила йому стати успішним держслужбовцем та політиком.  «Тому журналісти вирішили з’ясувати, чи не використовує високопосадовець службове становище у приватних цілях та для кого ж насправді працює – для народу чи для власного збагачення», – зауважив ведучий програми «Хто тут живе?» Дмитро Добродомов.

http://ziktv.com.ua

Залишити коментар

Коментування закрито.