Христос Воскрес! Воскресне Україна!!!

Velykden1І зійде сонце, наче кругла паска,
Мов писанка, розквітне вся вкраїнська земля –
Радіймо, друзі, великодня казка
Гаївкою нехай серце нам звеселя!
Співаймо, друзі, в великоднім колі
І Господа воскреслого молім,
Щоб обновивсь весною щастя, миру й долі
Наш рідний край, земля, наш дім.
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!

 Український побут в наших селах мало змінився від побуту наших предків, як на цій картині українського художника Ігоря Реп’яника сотні, а може й тисячі літ назад (згадаймо побілені, зграбні хатинки трипільців), на жаль, чи на  щастя?.. Якщо порівняти європейські країни, де побут міста і села вже майже зрівнявся, то в сучасній Україні ще дуже багато сіл подібні до зображеного на цій картині.

  Але ці випробування, що стоять перед нами(на відміну від ситої, самовдоволеної і заможної Європи), такі ж, які стояли перед нашими предками сотні й тисячі літ тому. Ми й далі виборюємо свою Незалежність, тепер від східного, дикого, сатанинського сусіда, який вкравши нашу землю, нашу історію, і навіть нашу славну назву – Русь, боїться нас відпустити. Боїться, бо розуміє, що не проіснує без нас навіть й десятиліття…

 А ми, які зберегли свою націю, свої традиції, свою віру, на долю яких випали такі страшні випробування, і які заплатили за волю життями кращих з нас, приречені на Перемогу! Перемогу Правди над брехнею, Перемогу Добра над злом, Перемогу Світла над темрявою, що власне і символізує сьогоднішнє величне свято – Великдень!

Христос Воскрес!!!

Воскресне Україна!!!

Залишити коментар

Коментування закрито.