Дивно якось виходить-львівська мерія, на чолі з Садовим, таки перенесла кінцеву зупинку самбірських маршруток в кінець вул.Городоцької, а ми “в подяку” приймаємо їхнє сміття в Самборі…

avtostancija_zahidna_lviv_2

Ця АС “Західна” “розрахована” щоб приймати 500 автобусів щоденно з самбірського, турківського, старосамбірського, добромильського, городоцького і мостиського напрямків, які їздять з інтервалом 1-3 хв. Фото Zik.ua

   Задум перенести кінцеву зупинку маршруток Городоцького, Мостиського, Самбірського, Старо-самбірського, Турківського, Городоцького і Мостиського  напрямків виношують давно. Ще в 2012 році, коли президентом був Янукович, почалась активна компанія по цьому переносу. Наш сайт Княжий Самбір тоді неодноразово писав на цю тему: 5.11.2012- “Самбірські маршрутки у Львові планують відправляти з вул.Петлюри-автостанції №3,а не з залізничного вокзалу як дотепер.”, 29.12.2012-“Чи підтримуєте Ви перенесення кінцевої зупинки маршруток самбірського напрямку у Львові з залізн. вокзалу на АС№3 вул.Петлюри? ОПИТУВАННЯ”
 Ми тоді, разом з турківським сайтом “Турка-перлина Карпат”, організували навіть опитування населення нашого регіону. Результатом більшість нашого населення категорично проти цього. Тоді, в 2012-2013рр. нагадуємо за Януковича, коли в принципі до народу не прислухались, цього задуму не зреалізували і кінцеву зупинку не перенесли.

   Тепер же в 2016 році, до вирішення цього питання підключилась депутати місцевих рад, народні обранці. Як представники своїх виборців, вони звернулися до мерії Львова, керівництва області з проханням не переносити відправлення автобусів з АС-8 (вокзал, площа Двірцева) на початок вул. Городоцької. Такі рішення до мера Львова і до голови Львівської облради скерували: Самбірська міська і районна ради, Львівська облрада (Володимир Шведа), аналогічне прохання скерували і народні депутати, зокрема Ярослав Дубневич і Андрій Лопушанський. Надійшло також колективне звернення від Асоціації сільських і селищних рад Сколівського району. І ми якось вже були спокійні, що такі авторитетні люди не дадуть зробити таку фатальну помилку і незручність для сотень тисяч людей нашого прикарпатського регіону. Адже після цього перенесення, автоматично майже десь на 1 годину і більше, зросте час щоб добратись до Львова. Уявіть хто їде на львівський вокзал – на поїзд з клунками, чи з малими дітьми… Крім цього в наш нелегкий час, зросте вартість цього доїзду, адже прийдеться платити ще за міську маршрутку Львова, чи таксі.

  Міський голова Львова Андрій Садовий, який давно хотів скоротити маршрути приміських перевізників до межі міста, схоже взявся серйозно – результатом стала новозбудована автостанція «Західна». Здавалося б, взяв та й зробив. Але вийшло як завше – хотіли як краще, а вийшло як завжди… Новозбудована автостанція «Західна» на вул.Городоцькій 359,  більше нагадує трохи поліпшену сільську зупинку, а не пристосовану до прийому 500 рейсів щодня автостанцію, в європейському місті, обласному центрі. Маршрутки з Самбора, Старого Самбора, Турки, Добромиля, Городка і Мостиськ прибувають до Львова чи не кожних півтори-дві хвилини. Це мінімум 20-30 пасажирів у кожному автобусі. І звідти, такий великий потік людей, потрібно буде пересадити на міські маршрутки і довести до центру. Чи не викличе це транспортний колапс, і ще більше перевантажить вул.Городоцьку? Насправді ж, ніякого зменшення кількості транспорту і покращення екології чи зменшення заторів на вул. Городоцькій не буде. Щоб перевезти тих пасажирів, які приїхали до вказаної вулиці приміськими і міжміськими автобусами, необхідно буде збільшити кількість міських автобусів, бо електротранспорту там немає. АС-8 що на залізничному вокзалі, на яку прибували наші маршрутні автобуси дотепер,  – це важливий транспортно – логістичний вузол, де перетинаються маршрути автобусного, залізничного і міського електротранспорту, а також таксі. А кінець вул. Городоцької – це транспортний тупик. Про комфорт пасажирів і звичайний здоровий глузд взагалі ніхто не думав. Прорахувати зміни транспортних потоків і можливі наслідки таких рішень в мерії клопоту собі не завдавали.

  Ситуація в країні і так наелектризована до межі, а Львівська мерія, схоже, вирішили, що цього замало і потрібно влаштувати ще й транспортну революцію.  Не завидуємо тим людям, які приймають таке рішення, адже майже кожен наш пасажир, коли буде очікувати, а потім “товктися” розбитою львіською маршруткою по “рівнесенькій” Городоцькій, “незлим” тихим словом буде згадувати тих владоможців, що прийняли таке ганебне рішення…

  А коли до Львова прийшла біда, коли відбулась трагедія на Грибовицькому сміттєзвалищі, Львівська міська Рада, чи навіть особисто мер Львова А.Садовий, звернулись в Самбір, щоб ми виручили їх в скрутний момент – приймали їхнє сміття, яке нікуди вивозити.

  І Самбір прийняв їхнє сміття…

  Це знаєте якось “ПО-БРАТСЬКИ” виходить, як з Росією…

  А може ми не будемо такими “братами”, а будемо просто рівноправними партнерами, які готові в скрутну хвилину виручити один одного, а не робити капості?!!!

 Новозбудована автостанція “Західна”  на карті Львова:

Залишити коментар

Коментування закрито.