Дорогу Самбір – Львів відремонтують, точніше підлатають поточним ремонтом, як і всі попередні роки. КАРТА ремонту доріг Львівщини.

avtodorogy-UAmini  У нашій Львівській області ремонтують дороги на Броди, Радехів та Самбір. Ремонт цих доріг здійснюється за кошти від перевиконання митних платежів.

  Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

  Зокрема, за кошти від перевиконання митних платежів ремонтують дороги:
– Львів-Самбір-Ужгород
– Львів-Радехів-Луцьк та
– Броди-Червоноград.

 Також за кошти інвестиційного проекту ремонтують Львів-Пустомити–Меденичі, Рава-Руська-Яворів-Судова Вишня, Миколаїв-Городок-Кам’янка-Бузька-Бібрка. Крім цього тривають ремонтні роботи на дорозі Бориня-Мохнате, де прокладають асфальтне покриття за державний кошт.

  Підрядна компанія також працює на автомагістралі Львів-Тернопіль, а у Новояворівську розпочали плановий ремонт комунальної дороги на в’їзді в місто.

  Додамо, нещодавно уряд затвердив перелік доріг Львівщини, які ремонтуватимуть у цьому році, а прем’єр-міністр Володимир Гройсман зобов’язав міських голів та очільників ОДА проконтролювати якість ремонту доріг.

 Усі дороги, які мають відремонтувати цього року, позначили на інтерактивній карті.

 Нагадаємо, ще у лютому в області виявили, що 10 підрядних компаній неякісно відремонтували дороги на Львівщині. Тоді ж у облдержадміністрації наголосили, якщо на щойно відремонтованих дорогах були виявлені недоліки, то вимагатимуть від підрядника відшкодування збитків і виконання робіт за гарантійними зобов’язаннями, якщо оплата робіт уже була здійснена.

  За якістю українські автодороги посідають аж 144 місце у світ. Правда наш клімат зима – літо, вимагає взимку обов’язкової очистки доріг від снігу, до так званої “чорної дороги”. А ми взимку раді якщо дорожні служби хоча б посиплять дороги піскосумішю, щоб не було слизько, а повністю прибрати від снігу – це така рідкість у нас, ледь не фантастика. Тому і маємо те що маємо – кожного року дороги латаємо, а після зими “налатаний” асфальт сходить з доріг разом з снігом.

Інтерактивна Карта ремонту доріг Львівщини

за рахунок коштів обласного бюджету

Залишити коментар

Коментування закрито.