До Самбора цими днями, тільки офіційно, завезуть 400 тон. львівського сміття. А скільки неофіційно, і скільки вже завезли – можемо лиш здогадуватись..

світлина від portal.lviv.ua

  Всі ми бачили красиву телевізійну картинку, як прем’єр В.Гройсман, приїхав у Львів розрулювати ситуацію з львівським сміттям. Так як ситуація зі сміттям у Львові грозить вже екологічною катастрофою, прем’єр  дав доручення Обласній державній адміністрації передати Львову земельну ділянку на території колишніх гірничо-хімічних підприємств Яворівського ДГХП «Сірка» площею 12,5 га, під створення нового полігону для львівського сміття.

  «Ця земля є непридатною для сільського господарства чи будівництва, тому що вона є пошкоджена гірничою хімією. Але є придатною для використання як територія для полігону», – доповів на нараді голова Обласної державної адміністрації Олег Синютка.

  Гройсмана прямо звинуватив львівську владу і конкретно мера Андрія Садового в саботажі. «У 2017 році бюджет розвитку міста становитиме 1,8 мільярда гривень. З такими грошима не вирішувати проблему, я вважаю, просто неприпустимо. Коли я був мером Вінниці, то я мав точно таку проблему і вирішив її ще сім років тому і забув, що вона була», – так  Гройсман вчергове похвалився своїм успішним керуванням Вінницею.


  Також, перебуваючи у Львові, Гройсман доручив вирішити сміттєву кризу львівському губернатору Олегу Синютці, який свого часу був заступником Садового. Той провів у середу засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львівщини, яка прийняла рішення про одноразове вивезення накопичених в облцентрі твердих побутових відходів на полігони у райони Львівської області. Зокрема, як було сказано на нараді, погодилися приймати відходи Дрогобич, Червоноград, Борислав, Миколаїв та Самбір.

  По цьому питанню в самбірській ратуші в четвер відбулась зустріч, мер міста Юрій Гамар покликав депутатів обговорити цю тему “разового прийому львівського сміття”. Було озвучено спочатку цифру 300 тон., а вже пізніше 400 тон. львівського сміття по ціні 400 грн. за тону, які Самбір має прийняти на свій полігон. В разі спротиву, обіцяли грізну перевірку на самбірське сміттєзвалище… На жаль з нами ніхто не говорить, не радиться, а ставлять перед фактом, ультиматум… Деякі депутати пропонували вимагати у львівської влади повернути кінцеву автобусну зупинку самбірського напрямку у Львові на залізничний вокзал, там де вона була, за приймання їхнього сміття. Але ж виглядає так, що сьогодні у Львові Самбір не чують, ХТО МИ ТАКІ… НАМ ТІЛЬКИ СТАВЛЯТЬ УЛЬТИМАТУМИ…
А МОЖЕ МИ НЕ ТАК ВИМАГАЄМО???

Спільний брифінг Гройсмана, Садового і Синютки після “сміттєвої” наради:

Залишити коментар

Коментування закрито.