1 листопада в Самборі відбулась молитовна хода і віче на міському цвинтарі, у день 100-ї річниці “Листопадового чину” і ЗУНР.

1.12018Віче до 100-річчя Листопадового Чину.
До могил Січових Стрільців на міському цвинтарі Самбора прийшли духовенство та мешканці міста 1 листопада 2018 року, у день 100-ї річниці “Листопадового чину”, щоб молитовно вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя за волю України. 
“Розділені кордоном смерті, але з’єднані зв’язками віри,ідеї та любові – живі та померлі можуть собі взаємно помагати перед Богом і через Бога” – такими словами Степана Бандери розпочала пам’ятний захід ведуча Наталія Голяк та запросила душпастирів до молитви.
Панахиду відслужили о. декан Богдан Добрянський, о.Володимир Коркуна, о.Іван Федько, о.Василь Мазур, о.Флор Дашинич, о.Дмитро Сенейко, о.Петро Ґаладза з Канади. Про подвиг Cічових Cтрільців, героїв визвольних змагань різних поколінь, та значення вшанування їх пам’яті говорили о.Василь Мазур, доктор богословія о.Петро Ґаладза, міський голова Юрій Гамар, почесний консул Канади в Україні Оксана Виницька-Юсипович, голова самбірської “Просвіти” Олександра Сумарук, ветеран визвольних змагань Микола Петрущак.

1.12018a

1.12018b

1.12018e

1.12018c

1.12018d

1.12018f
Опісля всі процесійно перейшли до Меморіалу Героям України, де помолилися біля могил новітніх героїв,які віддали життя у боротьбі з московським окупантом на сході України.

Степан Павліщак

,

Залишити коментар

Коментування закрито.